Reference od klientů


Mám tři děti ve věku 3, 5 a 6 let, i když jsem žena v domácnosti a jedno dítě mi onemocní, není vždy snadné řešit doktora návštěvou. Manžel je pracovně vytížen, nemám možnost pokaždé zajistit hlídaní, brát všechny děti k doktorovi nejde. Naštěstí mám možnost se našeho doktora dovolat kdykoli Doktorfonem a řešit aktuální problém. Pan doktor je velice ochotný a velice rád nás také navštíví, ušetří mi tak nervy, čekání, cestu a tím i peníze nejen za hlídání.

Markéta, matka 39 let

Velice jsem uvítal možnost se mého odborného lékaře dovolat v dohodnutých časech. Jsem značně pracovně vytížen, hodně cestuji a potřebuji konzultovat pravidelné i nahodilé zdravotní problémy s někým, komu věřím, kdo už zná moje zdravotní problémy a respektuje mé časové vytížení. Službu DoktorFONE, kterou má můj lékař k dispozici pro konzultace po telefonu a objednání termínu, považuji za ideální řešení.

Pavel K., obchodní ředitel

Jsem již několik let v důchodu, mám více doktorů, které pravidelně navštěvuji, některé častěji. Když musím k doktorovi, chodím v dopoledních hodinách, většinou se předem objednám a s trochou čekání nemám zase takový problém, cestu také ještě zvládám. Často se mi ale stává, že musím vyhledat doktora nečekaně večer, nebo o víkendu a to býval problém, navíc mě syn nemůže vždy odvézt autem. Jeden z mých doktorů si pořídil telefon s linkou, na který se ho dovolám kdykoli. Je to pro mě jistota, že nezůstanu na holičkách, když se zrovna nemůžu dopravit sama, nebo nemůže syn a na druhou stranu záchranku nepotřebuji, ale za taxi bych dala strašně moc peněz. Nebo bych čekala na další den, když to není urgentní, to se ale pak z rodiny syna všichni strašně nervují. Takhle mám jistotu, pan doktor mi vždy poradí, nebo za mnou v akutních případech už i dvakrát přijel, což jsem velice uvítala. Také syn je klidnější, že má jistotu, že je o mě postaráno a nemusí pokaždé jezdit. Raději mi účet za telefon proplácí, pokud mám potřebu ho pro dovolání doktora použít. Teď mi pořídí telefon s většími tlačítky, abych měla dva moje doktory na dovolání jedním tlačítkem, další si bohužel tuhle fajn linku zatím nepořídili.

Brabcová K., důchodkyně

Profesní služba DoktorFONE

odborná zdravotní konzultace a pomoc po telefonu, rada pro vystavení receptu od Vašeho, nebo jiného specialisty dle Vámi požadované odbornosti a časové dostupnosti

VYHLEDAT SPECIALISTU